Zbiórka krwi w Pasłęku 9 grudnia 2019r. Zapraszamy!

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 9 grudnia w godzinach od 7.30 do 10.00 w budynku przychodni przy pl. Grunwaldzkim 8 w Pasłęku odbędzie się szlachetna akcja – zbiórka krwi.

Organizatorem akcji jest NSZZ Policjantów z komisariatu Policji w Pasłęku przy współudziale Fundacji Auxilia.

Zebrana krew – jak co roku – zostanie przekazana do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie (RCKiK Olsztyn) – na potrzeby osób po poważnych operacjach oraz dla ofiar wypadków drogowych.

Zapraszamy do udziału w akcji

Do udziału w oddawaniu krwi zapraszamy serdecznie wszystkich stałych i nowych krwiodawców. Tak niewiele trzeba, żeby pomóc… Każda osoba, która weźmie udział w zbiórce zostanie obdarowana upominkiem. Organizatorzy przekażą osobom, które zechcą wziąć udział w zbiórce słodycze, kubki oraz gadżety związane z bezpieczeństwem na drodze – kamizelki odblaskowe i opaski odblaskowe. Te ostatnie przekazane zostały do dyspozycji organizatorów akcji przez Fundację Auxilia.

Krew ratuje życie, dlatego zostając dawcą otrzymasz od organizatorów zbiórki gadżety poprawiające Twoją widoczność, a tym samym bezpieczeństwo na drodze.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce krwi!

Miejsce i termin zbiórki:

Kiedy: 9 grudnia (poniedziałek) 2019r.
Godziny: od 7.30 do 10.00

Lokalizacja:
Budynek przychodni
pl. Grunwaldzki 8
Pasłęk

Zbiórka krwi w Pasłęku 9 grudnia 2019r. Zapraszamy!