Klaudia przeżyła wypadek, w którym straciła chłopaka. Teraz potrzebuje rehabilitacji

Tata Klaudii, kiedy zapukała do jego drzwi policja, nie wierzył, że sprawa z którą przychodzą była tak poważna. Kiedy zapytali, czy jego córką jest Klaudia, wiedział już, że coś jest bardzo nie tak. Jak bardzo okazało się po chwili.

Tragiczny wypadek

Jego ukochana córka miała straszny wypadek. Podróżowała ze swoim chłopakiem motorem, kiedy uderzył w nich samochód. Klaudia miała znacznie więcej szczęścia od swojego chłopaka, który zginął na miejscu. Jednak przeżyła tylko dlatego, że przeleciała ponad samochodem. Uderzenie w ziemię było tak mocne, że odniosła bardzo poważne obrażenia. Uraz wielonarządowy i liczne złamania. Obrażenia okazały się tak dotkliwe, że lekarze w szpitali nie dawali jej dużych szans – wręcz powiedzieli rodzinie, żeby była gotowa na najgorsze.

Wojowniczka

Jednak Klaudia się nie poddała. Obudziła się od razu świadoma. Mimo strasznej wiadomości o śmierci swojego chłopaka, Klaudia chce walczyć – ma wolę życia i powrotu do zdrowia. Okazuje się jednak, że będzie to wymagać bardzo wiele czasu i dużego zaangażowania. Powrót do sprawności wymaga stałej rehabilitacji, która powinna być realizowana przez najbliższe miesiące, jeśli nie lata. A to bardzo dużo kosztuje. Kwoty turnusów rehabilitacyjnych sięgają często kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Są to kwoty wręcz niewyobrażalne dla rodziny Klaudii.

Kim jest Klaudia?

Klaudia ma obecnie 22 lata. Przed wypadkiem miała wiele planów co do swojej przyszłości. Chciała wyprowadzić się z rodzinnego domu do innego miasta, planowała swoje życie z chłopakiem…  Klaudia jest osobą niezwykle ambitną, samodzielną a do tego bardzo pogodną. Być może właśnie te cechy decydują o tym, że się nie poddaje, że walczy o swoje zdrowie i swoją przyszłość.

Prosimy o pomoc w zbiórce na rehabilitację

Dlatego w imieniu taty Klaudii zwracamy się z prośbą o pomoc i wpłaty na rzecz rehabilitacji. Lekarze twierdzą, że Klaudia ma bardzo duże szanse wrócić do zdrowia i pełnej, bądź prawie pełnej sprawności. Potrzebna jest tylko i aż rehabilitacja…

Darowiznę na rzecz Klaudii prosimy przekazywać przelewem tradycyjnym na konto Fundacji Auxilia:

w tytule przelewu wpisując: Dla Klaudii.

Ocena: 4.9/5