Piotr stracił nerkę i zdrowie w wypadku. Pomóż!

Piotr stracił nerkę i zdrowie w wypadku. Pomóż!

Piotr wraz z ojcem podróżowali do Torunia, kiedy rutynowa jazda zmieniła się w tragiczne zdarzenie. Auto, które jechało za nimi, nagle uderzyło w tył ich pojazdu, powodując bardzo groźny wypadek. Zgodnie z notatką policyjną „kierująca samochodem […] nie zachowała bezpiecznej odległości”.

Samochód prowadził ojciec, ale to Piotr doznał najpoważniejszych obrażeń. W wyniku zdarzenia obaj stracili przytomność. Piotr trafił do szpitala do Torunia, gdzie przebywał miesiąc, jego ojciec do Włocławka (gdy się wybudził, to on zawiadomił żonę o wypadku).

Pomóż Piotrowi!

W szpitalu – w stanie krytycznym

W wyniku zderzenia Piotr trafił do szpitala w Toruniu w krytycznym stanie. Lekarze stwierdzili uraz wielonarządowy. Ofiara wypadku była nieprzytomna i konieczna okazała się natychmiastowa interwencja medyczna. Uszkodzenia wewnętrzne, takie jak usunięta nerkę, szwy na jelitach i naprawa uszkodzonej aorty, stanowiły tylko część problemów, z jakimi borykał się Piotr. Po wypadku odczuwał także potworny ból pleców i głowy.

Na chwilę obecną sytuacja jest niepokojąca

Po wypisie ze szpitala, Piotr nadal potrzebuje stałej opieki i rehabilitacji. Jego ograniczenia ruchowe oraz problemy w komunikacji stanowią poważne utrudnienia. Podstawowe czynności dnia codziennego, takie jak ubieranie się, karmienie, czy korzystanie z toalety, wymagają pomocy osób trzecich.

Problemy z mową sprawiają, że Piotr ma trudności w wyrażaniu swoich potrzeb, co dodatkowo komplikuje proces rehabilitacji. Cała sytuacja jest wyjątkowo trudna zarówno dla niego, jak i dla jego rodziny.

Kim jest Piotr?

Piotr przed wypadkiem prowadził aktywne życie zawodowe, pracując zarówno w biznesie rodziny, jak i w ochronie. Teraz stoją przed nim ogromne wyzwania związane z powrotem do zdrowia i samodzielności.

Piotr i jego rodzina proszą o pomoc

Rodzina Piotra, zmagając się z tym trudnym okresem, zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację. Koszty są ogromne, a sami nie są w stanie pokryć tych wydatków. Każda wpłata jest cenna i przyczyni się do poprawy jakości życia Piotra oraz da mu nadzieję na powrót do zdrowia. Prosimy o otwarte serca i wsparcie w tej trudnej chwili. Razem możemy pomóc Piotrowi odzyskać zdrowie i lepszą przyszłość.

Jak możesz pomóc?

Poprzez wpłatę na konto Fundacji Auxilia

Darowiznę na rzecz Piotra prosimy przekazywać przelewem tradycyjnym na konto Fundacji Auxilia:

Santander Bank Polska S.A.
33 1090 2590 0000 0001 3604 2000

w tytule przelewu wpisując: Dla Piotra.

Piotr stracił nerkę i zdrowie w wypadku. Pomóż!
Ocena: 1/5
(głosy: 1)