Pomagam

Pomóż ofiarom nieszczęśliwych wypadków

Chcesz pomóc osobom poszkodowanym? Skontaktuj się z nami!

Wolontariat

Jeśli chciałbyś brać udział w pracach Fundacji, to napisz wiadomość na adres e-mailowy: info@fundacja-auxilia.pl

Przelew na konto

Jeśli chciałbyś wesprzeć finansowo osoby poszkodowane, to wyślij datek na konto:

Santander Bank  Polska S.A.

Pomoc materialna

Chcesz obdarować osoby poszkodowane, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej? Skorzystaj z możliwości przekazania pomocy rzeczowej. Skontaktuj się z nami: info@fundacja-auxilia.pl

Chcesz pomóc? Napisz!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja Auxilia (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja Auxilia (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Fundacji Auxilia w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Fundacja Auxilia (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.