Szukam pomocy

Szukam pomocy po wypadku

Szukasz pomocy? Wypełnij formularz. Opisz swoją sytuację. Napisz kilka zdań o sobie i w czym Twoim zdaniem możemy Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy? Napisz!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja Auxilia (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) celem udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie poprzez formularz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja Auxilia (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty Fundacji Auxilia w zgodzie z Polityką Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Fundacja Auxilia (ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką Prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail i telefon.