Pomóż Wiktorkowi wrócić do życia

W lutym 2018 roku samochód, którym jechał 4-letni Wiktorek miał wypadek. W wyniku zdarzenia chłopiec doznał bardzo poważnych obrażeń obejmujących całe ciało. W dokumentacji medycznej ze szpitala wymienia się następujące uszkodzenia ciała: uraz wielonarządowy, pękniecie śledziony, uraz czaszkowo-mózgowy, złamanie podstawy czaszki, ciężkiego stopnia uraz aksonalny mózgu, złamanie lewej kości udowej, która została ustabilizowana prętami tytanowymi.

Wiktorek jest ciągle w śpiączce

W wyniku doznanych obrażeń Wiktor Odrobny ma znacznie zaburzoną świadomość. Od lutego znajduje się w stanie śpiączki. Jeszcze do niedawna był karmiony przez tzw. PEG, a oddychał przez rurkę tracheostomijną.

Chłopiec wymaga opieki i rehabilitacji

Chłopiec wymaga stałej opieki i rehabilitacji. Rodzina walczy o jego zdrowie. Rodzina, przyjaciele i znajomi oraz cała lokalna społeczność wspiera starania o powrót Wiktorka do zdrowia.

Pokrzywdzone w wypadku dziecko czeka jeszcze bardzo długa droga do pełnego wyleczenia. Jeśli w ogóle to będzie możliwe. Obecnie lekarze nie są w stanie określić, w jakim stopniu uda się poszkodowanemu chłopcu wrócić do pełnego zdrowia. Nadzieję daje młody wiek pacjenta, który ma przecież tylko 4 latka. Tak młode organizmy ciągle się rozwijają się, rosną i to daje dużą nadzieję na przyszłość. Jednak i tak Wiktorek potrzebuje stałej wyspecjalizowanej opieki neurologopedy oraz ciągłej rehabilitacji.

Zbieramy na rehabilitację

Właśnie na specjalistyczną rehabilitację zbieramy pieniądze. Najbliżsi Wiktora stoją przed nie lada zadaniem. Mama chłopca zrezygnowała z pracy po to, żeby cały czas poświęcić swojemu ukochanemu dziecku.

Dlatego urządzamy zbiórkę na rehabilitację dziecka. Zgodnie z opiniami lekarzy Wiktorek powinien być stale rehabilitowany, także w przypadku – kiedy dojdzie do jego całkowitego wybudzenia.

Dlatego mama Wiktorka i cała rodzina będą wdzięczni za każdą złotówkę wpłaconą na konto niniejszej zbiórki. Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie

Dobra wiadomość

Mamy bardzo dobrą wiadomość z ostatniej chwili (pocz. listopada). Wiktorek zaczyna reagować na sygnały, na to, jak jego mama mówi do niego. Widać niewielką, ale jednak zmianę na lepsze! Wprawdzie jeszcze lekarze nie mogą oficjalnie potwierdzić, że Wiktor wybudził się ze śpiączki, ale jest nadzieja, że będzie lepiej.

Przekazujemy prośbę mamy Wiktorka:

Mama z Wiktorem - zdjęci sprzed wypadkuCzeka nas długa i kosztowna rehabilitacja.

Mam nadzieję, że będziemy jeszcze mogli cieszyć się życiem, a mój syn będzie chodził normalnie do szkoły, miał kolegów i będzie rozrabiał na podwórku.

Proszę pomóż
wrócić Wiktorkowi
do życia!

Będę bardzo wdzięczna za każdą złotówkę wpłaconą na konto naszej zbiórki. Proszę także, udostępniajcie tę zbiórkę wszędzie tam, gdzie to możliwe.

Natalia, mama Wiktora

1. Wpłata poprzez Zrzutka.pl

Specjalnie dla Wiktorka uruchomiliśmy zbiórkę na portalu Zrzutka:

Proszę, pomóż Wiktorkowi wrócić do życia

Portal Zrzutka.pl weryfikuje wiarygodność ogłaszanej zbiórki. Istnieje konieczność przesłania odpowiedniej dokumentacji potwierdzającej m.in. opisane w konkretnej zrzutce obrażenia ciała podopiecznego. Dlatego, jeśli ktoś woli taką formę płatności i potwierdzenia autentyczności podanych informacji, to dajemy taką możliwość.

Zachęcamy do udostępniania w/w zrzutki na Waszych profilach społecznościowych.

2. Wpłata bezpośrednio na konto Fundacji Auxilia

Darowiznę na rzecz Wiktorka prosimy przekazywać także przelewem tradycyjnym bezpośrednio na konto Fundacji Auxilia:

z dopiskiem: Dla Wiktora Odrobnego

Pomóż Wiktorkowi wrócić do życia